Aktualności
  20. 04. 2019 r.

99. rocznica urodzin naszego Patrona Jana Pawła II

   

 
 
 
 

20 maja 2019 r. świętowaliśmy kolejną rocznicę urodzin naszego Patrona.
Świętowanie rozpoczęliśmy na hali sportowej, gdzie Pan Dyrektor wręczył nagrody osobom wyróżnionym w Szkolnym Konkursie Plastycznym Jan Paweł II Patronem Szkoły skierowanym do najmłodszych uczniów z oddziałów przedszkolnych i klas I – III szkoły podstawowej. Następnie odbył się quiz wiedzy Jan Paweł II i nasza praca z Patronem, który przeprowadzony został na platformie internetowej kahoot.it. Był to pierwszy przeprowadzony  w takiej formie konkurs wiedzy, ale jesteśmy pewni, że zagości w naszej szkole na długo.
Tradycyjnie, nauczyciele wychowania fizycznego zorganizowali Bieg Patrona, który cieszy się dużą popularnością. Po biegu, pod pomnikiem Jana Pawła II złożyliśmy kwiaty, odśpiewaliśmy lubianą przez Papieża Polaka Barkę oraz wręczone zostały medale zwycięzcom biegu.

Ten dzień był dla nas początkiem przeżywania zbliżającej się setnej rocznicy urodzin Jana Pawła II.

Joanna Sobiło

„V Bieg Patrona”
Bieg rozgrywany był w poszczególnych kategoriach wiekowych na dystansach od 50 m do 600 m. Klasyfikacja końcowa biegów w poszczególnych kategoriach :
Klasy ,,0 ‘’dziewczęta 
1. Hopko Iga
2. Bajdo Julia
3. Lebioda Amelia
Klasy „0” chłopcy
1. Bajgierowicz Michał
2. Kołacz Kacper
3. Kuźniar Dawid
Klasy I chłopcy
1. Kajpust Mikołaj
2. Szot Przemysław
3. Sznaikart Max
Klasy I dziewczęta
1. Wala Antonina
2. Kółko Laura
3.Smagała Hanna
Klasy II chłopcy
1. Tutak Karol
2. Cichoń Michał
3. Rękas Hubert
Klasy II- III dziewczęta
1. Burdzy Anna
2. Herdzik Milena
3. Ziemińska Natalia
Klasa III chłopcy
1. Słowik Dawid
2. Maślach Paweł
3. Skrzypek Tomasz
Klasy IV chłopcy
1. Wolak Bartosz
2. Pędrak Jan
3. Bąk Hubert
Klasy IV dziewczęta
1. Tokarz Zuzanna
2. Nieradka Tatiana
3. Sudoł Magdalena, Kurek Aleksandra
Klasy V chłopcy
1. Kuryś Piotr
2. Stasiak Dominik
3. Bąk Jan
Klasy V dziewczęta
1. Wiśnios Klaudia
2. Herdzik Amelia
3. Stadnicka Olga
Klasy VI- VII chłopcy
1. Łoin Kacper
2. Bąk Kamil
3. Jarosz Piotr, Rostek Marcin
Klasy VI- VII dziewczęta
1. Małek Julia
2. Biały Małgorzata
3. Wasąg Anna
Klasy VIII-III GIM chłopcy
1. Wołoszczak Łukasz
2. Sudoł Bartosz
3. Bis Jakub
Klasy VIII-III GIM dziewczęta
1. Trawińska Kamila
2. Dąbek Oliwia
3. Majewska Agata

Tomasz Uberman