maj 2019 r.

Sukcesy uczniów w konkursach języka angielskiego

Uczniowie z młodszych klas szkoły podstawowej odnieśli ostatnio kilka znaczących sukcesów w konkursach języka angielskiego organizowanych na szczeblu zarówno wojewódzkim jak i ogólnopolskim. W Olimpiadzie Olimpusek w sesji zimowej dyplomy laureatów w klasie III otrzymał Maciej Smolik, a z klas II: Paulina Potocka i Mateusz Świątek.
W konkursie Zuch z języka angielskiego -  edycja semestralna miejsce III  w rankingu ogólnopolskim zajęła Claudia Sobiło z klasy II a, a dyplomy laureatów otrzymali Mateusz Świątek i Szymon Kopeć z klasy II a oraz Paulina Potocka z klasy II b.
Najświeższym sukcesem naszych uczniów są II i III miejsca dla  Macieja Smolika  oraz  Alexa Sitarskiego w wojewódzkim konkursie języka angielskiego Super Lion dla trzecioklasistów w Tarnobrzegu. Uroczyste podsumowanie konkursu oraz rozdanie nagród nastąpi 8 czerwca br. podczas festynu rodzinnego organizowanego przez Szkołę Podstawową nr 4 im. Mikołaja Kopernika w Tarnobrzegu.

Życzymy naszym uczniom dalszych sukcesów i cieszymy się, że język angielski jest dla nich nie tylko przedmiotem szkolnym ale również pasją i „oknem na świat”.

AElżbieta Tofil