25.10.- 05.11. 2018 r.
Sukces drużyny w unihokeju

25 października 2018r. w Publicznej Szkole Podstawowej im. Jana Pawła II w Pysznicy odbył się powiatowy turniej  w unihokeju w kategorii chłopców. W rywalizacji wzięło udział 7 najlepszych drużyn z powiatu stalowowolskiego. W finale turnieju spotkały się szkoły z Pysznicy i Kłyżowa. Chłopcom z Pysznicy zabrakło szczęścia i w dogrywce ulegli drużynie ze szkoły Kłyżowie. 1:0.
26 października 2018r. odbył się kolejny turniej w unihokeja tym razem w kategorii dziewcząt. W rywalizacji wzięło udział 9 drużyn z powiatu stalowowolskiego. Drużyna dziewcząt z Pysznicy odniosła sukces wygrywając zdecydowanie turniej. Pokonała w finale szkołę z Jastkowic 2:0. Zwyciężczynie będą reprezentować powiat w półfinałach wojewódzkich.
29 października 2018r. w PSP w Kłyżowie odbyły się Powiatowe Igrzyska Dzieci w Unihokeju w kategorii dziewcząt. W rywalizacji wzięło udział 6 drużyn. Najlepszą drużyną turnieju okazały się zawodniczki z Pysznicy, które będą reprezentować powiat stalowowolski w półfinale wojewódzkim.
5 listopada 2018 r. w PSP w Kłyżowie odbyły się Powiatowe Igrzyska Dzieci w Unihokeju w kategorii chłopców. W rywalizacji wzięło udział 7 drużyn. Najlepszą drużyną turnieju okazali się zawodnicy z Pysznicy. Oni to będą reprezentować powiat stalowowolski w półfinale wojewódzkim.

Beata Breśka