19. 05. 2017 r.

„Czas na zdrowie”

W ramach projektu „Czas na zdrowie” gościliśmy w naszej szkole pszczelarza – pana Krzysztofa Herdzika, który 19 maja br. przybliżył uczniom życie pszczół. Dzieci z oddziałów przedszkolnych, klas I – III szkoły podstawowej oraz uczestnicy koła przyrodniczego mogli na własne oczy zobaczyć, np. królową pszczół czy trutnia. Pan Herdzik bardzo szczegółowo i ciekawie opowiadał o życiu pszczół, ich „tańcu”, robieniu miodu i pracy pszczelarza. Wisienką na torcie tego spotkania była degustacja pysznego naturalnego miodu wyprodukowanego w pysznickich pasiekach.

Joanna Bąk,  Beata Piecha