Aktualności
  07. 04. 2017 r.

XXI Konkurs na Palmę i Koszyk Wielkanocny

   
 
 
 

 
 
 
 

4 kwietnia 2017r. został rozstrzygnięty XXI Konkurs na Palmę i Koszyk Wielkanocny. Do konkursu zgłoszono 66 koszyczków: indywidualnych, rodzinnych i jeden klasowy oraz 51 palm indywidualnych i rodzinnych oraz 17 klasowych. Komisja przyznała następujące nagrody i wyróżnienia w poszczególnych kategoriach wiekowych

KOSZYK WIELKANOCNY

Kategoria klas 0 – III

I nagroda – Oliwia Kuziora – kl. I
I nagroda – Julia Kajpust – kl. II A
I nagroda – Sebastian Tęcza – kl. I
I nagroda – Maciej Smolik – kl. I
I nagroda – Zuzanna Tofil– kl. II B
I nagroda – Claudia Sobiło  – kl. O A
I nagroda – Damian Stadnik – kl. I
I nagroda – Sandra Mach – kl. III B
I nagroda – Gabriela Koczwara – kl. II A

II nagroda –  Natalia Zbyrad – kl. II  A
II nagroda –  Mateusz Świątek – kl. O A
II nagroda – Sylwia Gorczyca – kl. O A
II nagroda - Jagoda Szwedo– kl. I
II nagroda – Kacper Olszewski – kl. II B
II nagroda – Michał Cichoń – kl. O B
II nagroda – Amelia Stanowska – kl. II B
II nagroda – Grzegorz Koperniak – kl. I

III nagroda – Zuzanna Mucha – kl. O B
III nagroda – Klaudia Sabat – kl. O A
III nagroda – Julia Fujarowicz – kl. III A
III nagroda – Natalia Podgórska – kl. II B
III nagroda – Anna Paruch – kl. III A
III nagroda – Marcin Piróg – kl. III A

Wyróżnienia:
Tatiana Nieradka – kl. II A
Bogdan Nieradka – kl. II A
Aleksander Dąbek – III B
Wiktoria Kruk – kl. II B
Zuzanna Tokarz – kl. II B
Julia Maślach – kl. II B
Lidia Korona – kl. II B

Kategoria klas IV – VI

I nagroda – Natalia Krakowska – kl. IV
I nagroda – Małgorzata Biały – kl. IV
I nagroda – Izabela Koczwara – kl. V A
I nagroda – Michał Biały – V A
I nagroda – Daniel Herdzik – kl. VI

II nagroda – Klaudia Potaczała – kl. VI
II nagroda – Filip Młynarski – kl. VI
II nagroda – Kamila Dziewa – kl. V B
II nagroda – Daniel Herdzik – kl. VI

III nagroda – Mateusz Sudoł – kl. V B

Kategoria – gimnazjum

I nagroda – Łukasz Swara – kl. III B
I nagroda – Marta Sudoł  - kl. II B
I nagroda – Filip Sobiło - kl. I A
I nagroda – Wiktoria Ogonowska – kl. III A
I nagroda – Oktawia Bzdyra – kl. I B
I nagroda – Julia Drozdowska – kl. I A
I nagroda – Gabriela Warchoł – kl. I A

II nagroda – Kacper Banaczyk – kl. I A
II nagroda – Jakub Maślach – kl. II B
II nagroda – Karolina Herdzik – kl. I B
II nagroda – Gloria Potyrała – kl. II A

Kategoria „koszyczek rodzinny”

I nagroda – Lena Gęśla – kl. III B SP, Jakub Gęśla – kl. V A
I nagroda – Mateusz Maziarz – kl. I, Dominik Maziarz – kl. IV
I nagroda – Julia Bąk – kl. VI, Kacper Bąk – kl. I, Kamil Bąk – kl. IV
I nagroda – Kacper Dąbek – kl. III A SP, Oliwia Dąbek – kl. VI, Patryk Dąbek – kl. VI
I  nagroda -  Marcin Rostek – kl. V A, Karolina Rostek – kl. I AG

II nagroda – Patrycja Wermińska – kl. IV, Karolina Wermińska – kl. O A
II nagroda – Julia Maślach – kl. II B SP, Jakub Maślach – kl. II BG
II  nagroda – Wiktoria Parus – I BG, Matilda Parus – kl. O B
II nagroda – Ewa Stadnicka – kl. II A SP, Olga Stadnicka – kl. III B SP

III nagroda – Oliwia Sibiga – kl. VI, Julia Sibiga – kl. II B SP
III nagroda – Hanna Smagała – kl. O B, Magdalena Smagała – kl. V A
III nagroda – Magdalena Sudoł–kl. II A SP, Bartosz Sudoł –kl. VI, Karolina Sudoł –kl. III AG
III nagroda – Karina Wazia – kl. III B SP, Marika Wazia – kl. V B

Wyróżnienia:
Kinga Kurek – kl. VI, Wiktoria Kurek – kl. II B SP, Aleksandra Kurek – kl. II B SP
Anna Burdzy – kl. O A, Karolina Burdzy – kl. V A

Nagrody specjalne
PRACOWNICY KUCHNI
KLASA I A GIMNAZJUM

PALMA WIELKANOCNA

Palma klasowa:
Kategoria O – III

I nagroda – klasa III A i klasa O B
II nagroda – klasa II B i klasa I
III nagroda -  klasa II A, klasa O A i klasa III B

Kategoria klas IV – VI

I nagroda – klasa V A i klasa VI
II nagroda – klasa IV
III nagroda – klasa VB

Kategoria – gimnazjum

I nagroda – klasa II B i klasa III A
II nagroda – klasa I B i klasa III B
III nagroda – klasa I A i klasa II A

Nagrody za palmę indywidualną:
Kategoria klas O - III szkoły podstawowej

I nagroda – Oliwia Kuziora – kl I
I nagroda – Wiktoria Kruk – kl. II B.
I nagroda – Oliwia Siembida – kl. O B

II nagroda – Sebastian Koczwara – kl. III A
II nagroda – Michał Furtak – kl. II A

III nagroda – Bartosz Markiewicz – kl. I
III nagroda – Krzysztof Skrzypek – kl. II B
III nagroda – Magdalena Sudoł – kl. II A
III nagroda – Lidia Korona – kl. II B
III nagroda – Jan Pędrak – kl. II A
III nagroda – Amelia Wryk – kl. O B

Kategoria klas IV – VI

I nagroda – Maciej Ogonowski – kl. IV
I nagroda – Klaudia Potaczała – kl. VI
I nagroda – Aleksandra Czuba – kl. IV

II nagroda – Paulina Pietruszyńska – kl. IV
II nagroda – Klaudia Korona – kl. IV
Kategoria – gimnazjum

I nagroda – Marta Sudoł – kl. II B
I nagroda –Jakub Ogonowski - kl. I B
I nagroda – Dawid Maślach – kl. II B
II nagroda – Kacper Banaczyk – kl. I A
II nagroda – Maciej Dziewa – kl. I A
II nagroda – Michał Samborski – kl. I B
II nagroda – Anna Dołowy - kl. I A

III nagroda – Gabriela Warchoł – kl. I A
III nagroda – Julia Drozdowska – kl. I A

Kategoria - "palmy rodzinne"

I nagroda – Leon Ćwikła – kl. II A SP, Szymon Ćwikła – kl. V B
I nagroda – Karolina Rostek – kl. I AG, Marcin Rostek – kl. V A
I nagroda – Beata Wasąg – kl. III BG, Karolina Wasąg – kl. I BG, Anna Wasąg – kl. V B 
I nagroda – Jakub Gęśla – kl. V A, Lena Gęśla – kl. III B SP
I nagroda – Julia Maślach – kl. II B SP, Jakub Maślach – kl. II BG

II nagroda – Maria Jarosz – kl. VI, Piotr Jarosz – kl. III
II nagroda – Marika Wazia – kl. V B, Karina Wazia – kl. III B SP
II nagroda – Jakub Bajdas – kl III A SP, Adam Bajdas – kl. VI
II nagroda – Mateusz Maziarz – kl. I, Dominik Maziarz – kl. IV
II nagroda – Małgorzata Biały – kl. IV, Michał Biały – kl. V A
II nagroda – Hanna Smagała – kl. O B, Magdalena Smagała – kl. V A
II nagroda – Anna Burdzy – kl. O A, Karolina Burdzy – kl. V A

III nagroda – Aleksandra Skrzypek – kl. V B, Tomasz Skrzypek – kl. I
III nagroda – Kamila Trawińska – kl. VI, Karolina Trawińska – kl. III BG

Dziękujemy Radzie Rodziców za ufundowanie nagród.


Anna Dembicka
Urszula Niemiec
Barbara Szpunar