grudzień 2016 r.

Inicjatywa SU

Z inicjatywy Samorządu Uczniowskiego zorganizowaliśmy cykliczne wyjazdy na krytą pływalnię i sztuczne lodowisko w Stalowej Woli (październik, listopad, grudzień 2016). Wyjazdy miały na celu zagospodarować czas wolny uczniom Zespołu Szkół w Pysznicy i „oderwać” ich od komputera i smartfonu. Formy zajęć: nauka pływania, gry i zabawy w wodzie, zawody pływackie, nauka jazdy na łyżwach, przekładanki w przód i w tył, jazda tyłem, slalomem była doskonałą alternatywą zajęć poza ławką szkolną. Zajęcia dały dużo satysfakcji uczestnikom. Przygotowały uczniów do szeroko pojętej rekreacji sportowej w przyszłości. Każdy mógł zademonstrować swoje umiejętności techniczne  na sztucznym lodowisku i krytej pływalni.

Wacław Portka