Aktualności Wydarzenia

Europejski Dzień Języków Obcych w naszej szkole!🇩🇪 🇪🇸 🇮🇹 🇬🇧 🇩🇰
26 września nasza szkoła po raz kolejny obchodziła Europejski Dzień Języków Obcych.
Uczniowie klas IV-VIII mieli okazję wziąć udział w kilku interesujących aktywnościach związanych z różnorodnością językową i kulturową Europy.
W ramach wydarzenia uczniowie mogli podziwiać pięknie przygotowane plakaty, a także wziąć udział w quizie wiedzy o krajach europejskich, który sprawdził ich znajomość ciekawostek o różnych narodach. Jak co roku, ogromnym zainteresowaniem cieszyły się stroje narodowe prezentowane przez uczniów.
Hitem tegorocznej edycji okazała się jednak fotobudka, w której uczniowie mogli zrobić sobie zdjęcia… z samą Królową Angielską!
Dziękujemy wszystkim uczniom za zaangażowanie i perfekcyjne przygotowanie tego dnia, a wychowawcom za pomoc w organizacji! Już nie możemy się doczekać kolejnej edycji!☺️