Aktualności Wydarzenia

Młody Matematyk

29 maja na Politechnice Rzeszowskiej w Stalowej Woli odbył się Finał XIX Powiatowego Konkursu Matematycznego „Młody Matematyk”.

Konkurs ten stworzył uczniom możliwość sprawdzenia poziomu swojej wiedzy i umiejętności z zakresu matematyki.

Na tym etapie konkursu naszą szkołę reprezentowało pięcioro uczniów. Uczennica klasy 7a, Claudia Sobiło zajęła w tym konkursie III miejsce, natomiast Paweł Kuziora również z klasy 7a IV miejsce.

Wszystkim uczniom dziękujemy za godne reprezentowanie naszej szkoły. Nagrodzonym gratulujemy!

Aktualności Wydarzenia

Edukacja z wojskiem

Nasza szkoła wzięła udział w programie edukacyjno-obronnym przygotowanym i realizowanym we współdziałaniu Ministerstwa Edukacji Narodowej i Ministerstwa Obrony Narodowej.

Uczniowie klasy 7a zostali przeszkoleni z zakresu wojskowości, obronności, bezpieczeństwa, pomocy medycznej oraz obrony cywilnej. Zapoznali się m.in. z zasadami alarmowania, sposobami szukania i wzywania pomocy, podstawami ewakuacji i schronienia oraz nawykami udzielania pomocy.